250 TL dağıtım MR Öztürk - Yusuf 27 - qwerty -Enver - yardımcı mod - uaves

Arkadaşlar dün güzel heyecan oldu sonu mutlu son olmasa da :)MR Öztürk - Yusuf 27 - qwerty -Enver - yardımcı mod - uaves bu isimleri bu kupon gelirse diye etkinliğe kattım ? müsait olduğunuz zamanlar bakarsınız maçlara. İsmini unuttuğum varsa ekleme yaparız.5AEC9B99-A53D-4AF9-B020-95513D9EFEC2.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:

uAves

Galatasaray
Arkadaşlar dün güzel heyecan oldu sonu mutlu son olmasa da :)MR Öztürk - Yusuf 27 - qwerty -Enver - yardımcı mod - uaves bu isimleri bu kupon gelirse diye etkinliğe kattım ? müsait olduğunuz zamanlar bakarsınız maçlara. İsmini unuttuğum varsa ekleme yaparız.
Hocam senin maç seçmene hayranım , çok değişik maçları koyuyorsun . Şimdiden bol şanslar..

Arkadaşlar dün güzel heyecan oldu sonu mutlu son olmasa da :)MR Öztürk - Yusuf 27 - qwerty -Enver - yardımcı mod - uaves bu isimleri bu kupon gelirse diye etkinliğe kattım ? müsait olduğunuz zamanlar bakarsınız maçlara. İsmini unuttuğum varsa ekleme yaparız.Ekli dosyayı görüntüle 203
Selamun Aleyküm merhaba arkadaşlar yeni gördüm ve girdim foruma hepinizin cuması mübarek olsun bugün güzel bir gün olsun

Deplasman kapalı oynuyor sanırım ev sahibi kilidi açacaktır diye düşünüyorum değin 2 sarısı var kaldı ki ev sahibinin isabetsiz şutu çok birkaç isabet işi bitirir