(Sistem 3 geldi)200 TL DAĞITIM( takip edenlere de dağıtım var)

Emeğinize sağlık bugün tutacak olan kupona ortak olarak arkadaşlar @seco6767 @enver4 @ozercan01 @yusuff27 @qwerty @becocobra milva kazanır diyenleri aldım etkinliğe. Chicago kazanır demiş biri onu da aldım ama ilk periyot oynadım Ms oranı düşüktü. 6 kişi Hak kazandı. Maç takip edenler arasında da dağıtım yapabilirim. Kupon paylaşıldı saygılar kazanacağız katılım yapanlar en azından bir yorum yapması lazım ?

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

qwerty

ordinaryus
milwauke rahat kazanır bence. uzatmasız 1 i 1.45. handikap da verebilirsin hocam farklı bir galibiyet olacak gibi. bir de pachuca kadınlar cruz azul kadınlar maçının banko 1 olacagını düşünüyorum. Saygılar

Arkadaşlar yüksek oran yazmanıza gerek yok. Biraz daha ele avuca gelir maçlar olsun ki kazanalım :) oklohoma 3 oranı var yoksa gözüme çarpmıyor değil ??

Arkadaşlar amaç etkinlik yapmak. Şahsi oynadığım kuponlar da maç almıyorum kimseden.Etkinlik kuponlarım da almamda ki amaç dağıtım yaptığım insanların emeğiyle kazanmaları ? kupona gelelim. FUTBOL ÜST yasak. Oran 1.40 üstü olsun. Tüm spor dalları olabilir ? favori maçlarınızı yazın arasından beğendiklerimi kupona ekleyeceğim ve o arkadaşlar arasında dağıtım yapacağım.... son katılım gece 00.30
Sp.Lugueno - San Lorenzo
Mac Sonucu deplasman kazanir

Bu gece maçlar çok hoşuma gitti. Kafamda oluşturdum maçları O maçları tahmin edenler ya da güzel seçim sunanlar dağıtıma girecek